Nieuwsbrief

Juni 2010
 
 
 
     
  Van de redactie

De 'Commissie gezamenlijke kwaliteitstoetsing', samengesteld uit leden van het CKO, NIVRA, NOREA en IIA, onderzoekt of op basis van huidige bestaande regelgeving een gezamenlijke kwaliteitstoets voor Internal Audit Functies (IAF's) kan worden gerealiseerd. De eerste pilot in de energiesector, is geheel naar wens verlopen.

'Een gezamelijke kwaliteitstoets sluit aan op de manier waarop we georganiseerd zijn', aldus Tom Dutilh, Sector Manager Audit bij het Erasmus Medisch Centrum. Hij vertelt over de sterke betrokkenheid bij het primaire proces, als auditor binnen de zorgsector.



 

Nienke Smit
m. 06 - 41 45 49 57
e. n.smit@careerguide.nl
  Pieter Lammers
m. 06 - 41 45 49 56
e. p.lammers@careerguide.nl
 
     
 
Vacature uitgelicht
>> Internal Auditor - NIBC
Den Haag - You contribute clearly to the ambition of NIBC, aiming to be an enterprising bank. NIBC offers you a professional, inspiring and international working environment within banking.
>> IT / Project-Auditor - Erasmus MC
Rotterdam - Projecten en IT-audit: Vervanging zorg ICT, doorontwikkeling van Oracle-EBS en Nieuwbouw Erasmus MC.
>> Procescontroller Zorginkoop - De Friesland Zorgverzekeraar
Leeuwarden - Brede Audit/Control/Risk & Compliance functie.
 
     
 

Volg Auditcarriere.nl nu ook via Twitter



Twitter is een sociale netwerksite waarbij gebruikers korte berichtjes van max. 140 tekens publiceren (=twitteren) en met elkaar delen via een microweblog op een pc of gsm. Zodra je een profiel hebt aangemaakt, kun je andere mensen, groepen of websites volgen en zo automatisch de nieuwste vacatures van Auditcarriere.nl inlezen op mobiel en via de pc.


>> Ga naar www.twitter.com/auditcarriere
 
     
 

Werken bij Erasmus Medisch Centrum


Kwaliteit en veiligheid zijn extreem belangrijk.
Interview met Tom Dutilh, Sectormanager Audit, Erasmus Medisch Centrum

Tom Dutilh, Sectormanager Audit, Erasmus Medisch Centrum, maakte een aantal jaren geleden de overstap van de financiële dienstverlening naar de Zorg. Tom begint hard te lachen als ik hem vraag of er wel genoeg uitdagingen liggen binnen een medisch centrum. De financiële dienstverlening is toch de place to be voor een Auditor?

Zorgsector
'Het Erasmus MC is een instituut waar ongeveer 13.000 mensen betrokken zijn bij patiëntenzorg, onderwijs en onderzoek. Alleen al de omvang van de organisatie staat garant voor veel dynamiek. Daarnaast is de Zorg een van de meest gecontroleerde bedrijfsvormen waarbij de sector Audit een cruciale rol speelt in de handhaving van de kwaliteit. Kenmerkend aan deze cultuur is dat men zelden genoegen neemt met middelmaat. Kwaliteit en veiligheid zijn extreem belangrijk voor het voortbestaan van de organisatie. Dit geeft een extra dimensie aan ons werk, waardoor je een sterke betrokkenheid voelt. Voeg daarbij de aanstaande introductie van het elektronisch patiëntendossier en je kunt uittekenen welke uitdagingen er op een IT Auditor afkomen.'

Inhaalslag
'Sinds 3 jaar functioneert de sector Audit, een team van 7 professionals, in haar huidige vorm. In deze opzet is naast financiële audits veel aandacht voor operationele en IT Audits. 'Wij besteden ongeveer de helft van onze tijd aan niet financiële processen binnen de zorg, het onderzoek en het onderwijs. Je moet daarbij bijvoorbeeld denken aan audits rond de ingebruikname van nieuwe medische apparatuur, het gebruik van kwaliteitsystemen en de inzetbaarheid van gekwalificeerd personeel. Belangrijke projecten die op ons afkomen zijn naast het elektronische patiëntendossier, de nieuwbouw van het Erasmus MC waar circa € 1 miljard mee gemoeid is.'

'Met name op het terrein van IT auditing moeten wij als organisatie nog een inhaalslag maken. Daarom willen wij graag het team versterken met een professional die in staat is deze discipline stevig binnen de organisatie neer te zetten. Dat vraagt naast een goed inhoudelijke kennis ook om een stuk ondernemerschap. De IT Auditor stapt namelijk niet in een gespreid bedje, maar kan het vakgebied naar eigen inzichten invullen.'

>> Ga naar de vacature van IT/Project-Auditor bij Erasmus MC
 
     
 
Vacatures

Overzicht van recent geplaatste vacatures:

IT Audit

Operational Audit

Internal Audit

Financial Audit

Anders

>> Meer vacatures? Zoeken op criteria? Bekijk alle vacatures

>> Ook een vacature plaatsen?
 
     
 

 
     
  In de pers >> Ga naar alle nieuwsberichten  
     
  Boekentip

De 9+ organisatie

Het perspectief voor de 9+ organisatie: de onderneming die volledig gebouwd is op het fundament van klantbeleving. De auteurs leggen in tien inspirerende hoofdstukken uit hoe organisaties in alle commerciële bedrijfsprocessen veel relevanter kunnen worden in de belevingswereld van de klant. Deze organisaties verwerven mindshare met een hoger marketshare als gevolg. De bonus? Volledig tevreden en daardoor loyale klanten!

>> Bestel dit boek!
 
 

U kunt contact met ons opnemen via: contact@auditcarriere.nl of telefonisch,
via 036 - 74 40 136.

Aanmelden | Uw abonnement op deze nieuwsbrief wijzigen of annuleren.